Jaunumi

Aicinām uz absolventu vakaru 20.maijā

Aicinām uz absolventu vakaru 20.maijā

SAULES SKOLAS ABSOLVENTI UN SKOLOTĀJI!

Jau pagājuši vairāk kā 30 gadu, kopš savas durvis atkal vērusi atjaunotā Saules skola! Šogad Saules skolā būs 26. izlaidums. Jūsu, Saules skolas absolventu,  ir daudz – vairāk kā 600. Šajos gados esat daudz ko sasnieguši, kļuvuši par neatkārtojamām personībām, darbojoties katrs savā izvēlētajā nozarē. Vairāki  no Jums atgriezušies Saules skolā jau kā pasniedzēji, kas dalās pieredzē ar jaunajiem talantiem. Priecājamies Saules skolas tagadējo audzēkņu vidū satikt Jūsu bērnus!

Arī Saules skola ir augusi un pletusies plašumā un dziļumā. Klāt nākušas jaunas izglītības programmas, renovēta vēsturiskā ēka un izbūvēti divi jauni mācību korpusi. Pamazām veidojam savu “mākslas salu” Daugavpilī – Saules skolas radošo kvartālu. Šogad klāt nācis vēl viens objekts – prototipēšanas darbnīcu ēka, kas izbūvēta  nojaukto garāžu vietā.

Kā redzat – ir gana daudz iemeslu doties uz Daugavpili, uz mums visiem mīļo Saules skolu, lai satiktos un atcerētos trauksmainos mākslas vidusskolas laikus.

Aicinām Skolas absolventus, bijušos un esošos skolotājus līdz 1. maijam iesniegt savus darbus mūsu kopīgai izstādei VĒJŠ MATOS, kas tiks iekārtota vēsturiskajā Saules skolas ēkā!

TIEKAMIES SAULES SKOLĀ 20.MAIJĀ!

17:00 – SKOLAS IEKŠPAGALMĀ – PROTOTIPĒŠANAS DABNĪCU ATKLĀŠANA;

18:00 – SAULES SKOLAS APSKATE, IZSTĀŽU PREZENTĀCIJA;

18:30 – ABSOLVENTU TIKŠANĀS Saules skolas jaunajā ēkā Saules ielā 6.

Reģistrācija dalībai pasākumā šeit.

Informācija par izstādi – Digna Gordijenko, tālr.  26498164, saules.skola@saules.lv