Dienesta viesnīca

Pamatojoties uz sadarbības līgumu starp izglītības iestādēm, Saules skolas audzēkņiem, kuri nav deklarēti Daugavpilī, ir iespēja īrēt gultasvietas Daugavpils Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīcā Saules ielā 24, Daugavpilī. 

Daugavpils Valsts ģimnāzijas viesnīca atrodas pilsētas centrā, dažu minūšu gājiena attālumā no Saules skolas.  Tuvumā atrodas autoosta, dzelzceļa stacija, bankas, iepirkšanās centri, kultūrvēsturiski objekti. Viesnīcas ēka ir pilnībā renovēta, dzīvojamās telpas ir mājīgas un mūsdienīgi iekārtotas. Dienesta viesnīca veidota kā dzīvokļi, kur uz divām istabiņām ir viens sanitārais mezgls. Katrā istabiņā dzīvo divi vai trīs audzēkņi. Viesnīcā ir iekārtotas koplietošanas virtuves, sanitārās telpas un mācību klases. 

Atbilstoši Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes apstiprinātajam cenrādim, Dienesta viesnīcas izmaksas Saules skolas audzēkņiem ir 14,55 EUR mēnesī. 

Par viesnīcas nepieciešamību audzēkņi lūgti informēt Saules skolas administrāciju, iesniedzot dokumentus skolā, kā arī atkārtoti – katra jauna mācību gada sākumā, paziņojot par to skolas kancelejā līdz 25. augustam. Iekārtojoties dienesta viesnīcā, jāuzrāda pase/ID karte un jānoslēdz līgums ar Daugavpils Valsts ģimnāziju. Nepilngadīgajiem audzēkņiem uz līguma slēgšanu jāierodas kopā ar vismaz vienu no vecākiem vai aizbildņiem. 

Audzēkņiem, kuri dzīvo dienesta viesnīcā, jāievēro viesnīcas iekšējās kārtības noteikumi.