Jaunumi

Profesionālā prakse Bergamo

Profesionālā prakse Bergamo

Prakses organizētājs: Scuola D’Arte Andrea Fantoni un MIKC DDMV SAULES SKOLA

Laiks: 05.02.–16.02.2024.

Vieta: Bergamo, Itālija

Dalībnieki: Ariana Šiškarjova, Melānija Šuļga, Olga Ciberte, Tatjana Petunova, Kristīne Jarošenko, Nellija Drizļionoka, Dārija Isakova, Indris Ivanovs, Jānis Voronovs

Apraksts:

Nupat no kārtējā piedzīvojuma atgriezušies mūsu 3. un 4. kursa audzēkņi, kuri divas iespaidiem bagātas nedēļas pavadīja Itālijas ziemeļos, izejot profesionālo praksi vietējos Bergamo uzņēmumos.

Pateicoties partnerskolai Scuola D’Arte Andrea Fantoni, piemeklētie uzņēmumi (BONGIORNO ANTIIFORTUNISTICA SRL, Studio Fotografico PHOTOTECNICA SRL, MARCASSOLI MATTIA, BMA ITALIAN CONTRACT AND FURNITURE, ANANDA S.S.D. A R.L., IKONOS, ROSSO 20 MINY COSMETICS, DUGONGO SRL) bija tiešām atbilstoši jauniešu apgūstamai kvalifikācijai, tādēļ, veicot darba devēju sagatavotos uzdevumus, viņiem bija iespēja ne tikai nostiprināt skolā apgūtās zināšanas un prasmes, bet arī stāties pretī izaicinājumiem, ko rada darbošanās reālā darba vidē.

Papildus darba pienākumiem jaunieši iepazina arī Fantoni skolu un tās piedāvātās izglītības iespējas, baudīja itāļu kultūru, kā arī devās izglītojoši izklaidējošās ekskursijās uz Milānu un Ivreju.

 

Fotogalerija: