Rokasgrāmatas “Maini domāšanu, lai mainītu vidi sev apkārt” prezentācijas vebinārs

Rokasgrāmatas “Maini domāšanu, lai mainītu vidi sev apkārt” prezentācijas vebinārs

Šā gada 12. decembrī, projektam “MultiGreen” ievirzoties finiša taisnē, “Saules skola” rīkoja informatīvu vebināru, lai iepazīstinātu interesentus ar vienu no galvenajiem projekta rezultātiem – rokasgrāmatu “Maini domāšanu, lai mainītu vidi sev apkārt”, kas nu pieejama ne tikai angļu valodā, bet arī latviešu, itāļu, čehu un spāņu.

 Šī rokasgrāmata izstrādāta kā izglītojošs, informatīvs ceļvedis ne tikai profesionālo skolu izglītojamajiem, bet arī ikvienam cilvēkam, kuram nākas saskarties ar “zaļo” ideju ģenerēšanu un prezentēšanu un kuru interesē ilgtspējīgi risinājumi un to ieviešana ikdienas dzīvē. Rokasgrāmata ļauj iedvesmoties no “zaļā” dizaina, filmu veidošanas un publiskās runas ekspertiem, aplūkojot veiksmīgas stratēģijas un labākās prakses piemērus. Papildus tam ir iespēja iepazīties ar konkrētiem gadījumiem un reāliem piemēriem, kuros videoklipi par ekoloģiju pozitīvi ietekmē kopienas, normatīvos aktus un vidi kopumā.

Vebināra rīkotāji un vadītāji īsumā izklāstīja projekta galveno ideju, informēja par projekta rezultātiem, dalījās pieredzē par projekta laikā īstenotajām aktivitātēm, kā arī pastāstīja par rokasgrāmatas uzbūvi un tajā apkopoto informāciju.

Informācijai: rokasgrāmata “Maini domāšanu, lai mainītu vidi sev apkārt” , vebināra prezentācija un vebināra ieraksts.