Jaunumi

Saules skola piedalās Skills Latvia 2023

No 4.- 6. aprīlim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē notika Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2023. Divu konkursa dienu laikā dalībnieki no visas Latvijas demonstrēja savus talantus, zināšanas un profesionalitāti dažādās specialitātēs. Konkursa darba uzdevumi bija pietuvināti starptautisko profesionālās izcilības konkursu prasībām, un jauniešu sniegumu vērtēja nozares ekspertu žūrija.

Saules skolas komanda piedalījās skatlogu dizainā un noformēšanā, kurā skolu pārstāvēja 3. kursa interjera dizaina izglītības programmas audzēkne Jūlija Murāne, tērpu dizainā piedalījās 2.kursa apģērbu dizaina audzēkne Jūliāna Ivaņinoka un grafikas dizainā piedalījās 3.kursa audzēkne Alisa Molotkova.

Prieks par Saules skolas komandu! Visām trim meitenēm, kas piedalījās, tā bija pirmā pieredze. Darbs paveikts godam! Paldies dalībniecēm un skolotājiem Inetai Auzānei, Jeļenai Labonarskai, Jekaterīnai Badaļanei, Natālijai Artjušinai un Ernestam Muceniekam!