Pasākumi

NORISINĀJĀS MUZEJU NAKTS

NORISINĀJĀS MUZEJU NAKTS

Šī gada 18. maijā MIKC DDMV Saules skolā norisinājās ikgadējais Muzeju nakts pasākums, kas pulcēja Daugavpils iedzīvotājus un viesus. Pasākuma laikā apmeklētājiem bija unikāla iespēja iepazīties ar radošajiem darbiem, kā arī baudīt īpašu modes un mūzikas programmu.

Pasākuma ietvaros tika demonstrētas Dizaina un mākslas skolas audzēkņu radītās tērpu kolekcijas. Demonstrācijas laikā skatītāji varēja novērtēt studentu talantu un profesionalitāti, kas ir iegūta mācību procesā. Skolas gaiteņos apmeklētāji varēja apskatīt arī skolotāju radošo darbu izstādes. Izstādītie darbi parādīja skolotāju daudzveidīgo pieeju un radošās izpausmes dažādās tehnikās un stilos, radot iedvesmu gan skolēniem, gan skolas viesiem.

Vakaru papildināja muzikālais priekšnesums, ko sniedza Jazz Band Arnolda Grīnberta vadībā. Džeza grupa ar savu izpildījumu radīja īpaši patīkamu atmosfēru. Vakara gaitā viesiem bija arī iespēja uzkāpt uz skolas terases, no kuras pavērās brīnišķīgs skats uz apkārtni.

Dizaina un mākslas skola ir lepna par savu audzēkņu sasniegumiem un priecājas, ka Muzeju nakts pasākums spēja pulcēt tik daudz apmeklētāju. Skola turpina attīstīt radošās industrijas Latgalē, sniedzot jauniešiem iespēju pilnveidot savus talantus un veidot savu karjeru mākslas un dizaina jomā.

Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja šo notikumu!