Transnacionālā projekta MULTIGREEN vadības sanāksme (TPM3)

Transnacionālā projekta MULTIGREEN vadības sanāksme (TPM3)

Uzsākot 2023./2024. mācību gadu un projekta noslēdzošo posmu, projekta vadības pārstāvji no Itālijas, Spānijas, Čehijas un Latvijas tikās Bergamo, Itālijā, lai pēdējā vadības sanāksmē apspriestu aktuālos jautājumus.

 Vadības sanāksmē, kas ilga no 21.–22. septembrim, tika izvērtēts gan projekta progress, gan skolēnu filmu konkursa, kas noslēdzās vasaras sākumā, rezultāti un idejas uzvarētāju sumināšanai, gan arī rokasgrāmatas uzbūves, vizualizācijas, satura nianses un katra partnera atbildības joma tās sagatavošanā. Tāpat tika iztirzāts jautājums par rezultātu prezentēšanas pasākumu norises laikiem un formātu, kā arī sniegta informācija par to, kāda veida informācija no partneriem būs nepieciešama projekta gala atskaites sagatavošanai.

Par spīti intensīvajai darba programmai, partneri no Scuola D’Arte Andrea Fantoni bija sarūpējuši arī izcilu kultūras programmu, kas ļāva paviesoties ne tikai radošuma piepildītajās skolas telpās, bet arī apmeklēt Bergamo vecpilsētu, kur norisinājās Ainavu festivāls, doties brīnišķīgā piedzīvojumā uz Monte Isola pilsētiņu un baudīt spirdzinošo Iseo ezera gaisu.

 

Fotogalerija: